Новини з життя ДНЗ "Тетіївське ПТУ" за 2013р

        26 грудня 2013 р. Новорічне свято - це завжди приємна подія. В ДНЗ "Тетіївське ПТУ" учні теж люблять це свято. Чого тільки на святі не було... І чарівна сучасна червона шапочка, і лиходій, який викрав снігуроньку. А яка прекрасна феєрія почалася, коли дівчата почали танцювати зі свічками. Щирі слова, побажання лунали від Діда Мороза та Снігуроньки.
        13 грудня 2013р. в Державному навчальному закладі «Тетіївське професійно-технічне училище» відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
        Чимало наших земляків – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, не рахуючись ні з чим, ризикуючи здоров’ям і життям, йшли на виконання поставлених завдань. Одним із таких є викладач нашого училища Нескорожений Олексій Данилович, з яким відбулася зустріч учнів.
        У заході взяли участь учні першого курсу, директор училища Кінзерський Віктор Анатолійович, а також майстри виробничого навчання Попруга Олена Валентинівна, Бойко Валентина Іванівна.
        Після зустрічі делегація училища взяла участь в районних заходах: у покладанні квітів до пам’ятного знаку героям Чорнобиля та урочистих зборах вшанування ліквідаторів аварії.
        4 грудня в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" була проведена зустріч з лікарем кабінету довіри Задиракою Борисом Івановичем, який провів бесіду на тему "СНІД - чума ХХ століття". Учні груп 1-2 б, 2-2б, 1-1 о уважно слухали інформацію про страшну хворобу і про засоби захисту від СНІДу.
        15 листопада з нагоди відзначення 90-ї річниці Тетіївського району та Дня працівника сільського господарства в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт в якому прийняли активну участь учні училища.
        12 листопада в приміщенні Тетіївського районного суду голова суду Архангельський А. М. провів бесіду з учнями на тему "Відповідальність і закон". Особливу увагу було звернуто на поведінку молоді в громадських місцях. Голова суду наголосив, що кожен повнолітній громадянин України несе відповідальність за свої вчинки в повному обсязі.
        7 листопада учні ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відвідували Краєзнавчо-природничий музей міста. Екскурсія була присвячена 70-річчю визволення Дніпра. Кропельницька Наталія Гаврилівна розповідала про перемогу над фашистськими загарбниками.
        Учні училища з великим захопленням слухали про воєнні події 1941-1945 років.
        Кожного року у жовтні в Україні відзначається День людей похилого віку. Учні ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відвідали стаціонарне відділення будинку-інтернату м. Тетієва.
        Під гаслом «Добром забуте серце обігрійте» соціальний педагог А. В. Чумак та учні груп 1-1 О, 1-2 Б, 2-3 Ш, з великою повагою висловили слова доброти, поваги, теплоти.
        Голова учнівського самоврядування В. В. Якубовський наголосив на тому, що кожна молода людина повинна намагатися зробити життя кращим хоча б однієї людини похилого віку.
        Лунали чуйні пісні, які на годинку звеселили душі самотніх людей.
        Завідуюча відділенням будинку – інтернату Кафтайлова Л .В. подякувала учням за повагу та візит.
        Добре здоров'я - це запорука чудового настрою,самопочуття,високої працездатності.Останнім часом серйозну стурбованість викликає стан здоров'я дітей та молоді, тому 16.09.2013 н.р в ДНЗ "Тетіївське ПТУ"серед учнів був проведений виховний захід "День здоров'я". Мета заходу є активізація фізкультурно-оздоровчої діяльності учнів.
        Метою екскурсії було пробудити інтерес до книги. Зацікавити, привабити молодь до книжкового закладу.
        Учні разом із соціальним педагогом А.В.Чумак та бібліотекарем ПТУ О.Г.Бачинською з інтересом слухали розповідь методиста районної бібліотечної системи О.М.Романовської про історію створення закладу.
        Бібліотекар юнацької кафедри О.В.Шевчук розповіла про роботу юнацького відділу, про книгарський асортимент. У дітей викликали інтерес молодіжні журнали та новинки сучасної літератури.
        Л.В.Стахова – бібліотекар читального залу, запросила всіх до простого, комфортного читального залу, де завжди багато виставок, свіжа періодика, актуальні статті.
        Судячи з того, як діти слухали розповіді, задавали запитання – екскурсія до книгарні не була даремною. І після цієї подорожі серед них таки з’являться активні читачі. На згадку про цікаву зустріч учні училища подарували у фонд бібліотеки книги для найменших читачів.
        2 вересня 2013 р. відбувся відкритий телевізійний урок на тему: "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь тисячоліття!", - присвячений наступаючому 200-літтю пам'яті Дня народження Т. Г. Шевченка.
        Учні уважно слухали лекцію про творчий та життєвий шлях видатного українського поета, етнографа, художника - гідного сина України.
        1 вересня 2013 р. відбулося урочисте свято присвячене Дню знань.
        Директор училища Кінзерський Віктор Анатолійович привітав учнів, викладачів та батьків з початком нового навчального року, побажав їм у новому навчальному році наснаги, здоров'я і творчих здобутків.

27 червня 2013 р. відбувся випуск учнів ДНЗ "Тетіївське ПТУ".


Щирими словами адміністріція училища вітала випускників.
Директор навчального закладу Кінзерський В.А. та заступник голови РДА Строянівський С.В. вручили 109 дипломів кваліфікованого робітника.
На святі були присутні почесні гості: заступник голови районної ради Катков В. Є., голова ВАТ "Тетіївське ПМК-300" Возний П. Г., приватний підприємець Щербюк В. А., а також були запрошені представники підприємств-замовників робітничих кадрів, центру зайнятості, представники трудових династій, успішні випускники ПТНЗ минулих років, титуловані педагоги, батьки.

Хвилююча атмосфера свята передавалася всім присутнім у залі.

На урочистостях присвячених Випуску - 2013 випускники училища отримали подяки та нагороди за активну позицію у навчально-виховному процесі.

Благословіння на успішне трудове життя учні отримали від найрідніших людей - своїх батьків.

Щасти вам, випускники! У добрий вам час! У добру путь!

        20 червня 2013 р. в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" в групах 1-1о (обліковець з реєстрації бухгалтерських даних), 2-2б (муляр, штукатур), 2-3 ш (швачка, кравець), 2-4т (тракторист-машиніст с.-г. виробництва, слюсар-ремонтник) відбулася державна кваліфікаційна атестація за участю представників базових підприємств, організацій-замовників підготовки робітничих кадрів, та присвоєння робітничої кваліфікації учням.
        4 червня 2013 р. відбулася зустріч викладачів та учнів з членом клубу нетрадиційної медицини та оздоровлення "Дивосил" - Переваловою Наталією Корніївною на тему: "Здоровий спосіб життя і здорове харчування".
        Лектор розповіла про раціональне харчування, цілющі властивості джерельної води, про важливість збереження здоров'я.
        9 травня 2013 р. педагогічний колектив та учні прийняли участь в урочистостях з нагоди відзначення 68-ої річниці Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-45 рр..
        8 травня 2013 р. відбулися спортивні змагання з волейболу на першість училища серед дівчат.
        Змагання проводилися за коловою системою.
        Перше місце зайняла група 1-3ш (швачки перший курс), друге - група 1-1о (обліковці), а третє - 2-3ш (швачки другого курсу).

        З нагоди відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у бібліотеці училища була організована виставка книг на тему: "Герої для нас, як приклад!", - де учні могли ознайомитися з відповідною літературою.


        6 травня 2013 р. учні училища прийняли активну участь в обласному дитячому фолькльорно-етнографічному фестивалі "Дитинства пісня Великодня", - присвячений 1025-річчю Хрещення Русі, який відбувся у центрі культури та історії Київської Русі "Парк Київська Русь".
        29 квітня 2013 р. ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відвідав священик Української православної церкви Московського патріархату Волинюк Василь, який має сан блаженного Тетіївського району митрофорного протоієрея.
        Була проведена виховна година присвячена 1025-й річниці хрещення Київської Русі на тему: "Наш рід. Ми християни".
        26 квітня 2013 р. в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відбулася лінійка пам'яті трагедії аварії на Чорнобильській АЕС на тему: "26 квітня! Люди не проспіть! Атомне століття раною горить!". Жертв Чорнобильської трагедії вшанували хвилиною мовчання. Були поіменно згадані пожежники, які загинули під час ліквідації аварії на ЧАЕС.
        Для проведення лінійки використовувалися бібліографічні, статистичні та фото матеріали. Активну участь в заході прийняли учні: Скибіцька Роза, Вашилько Марина та Іванна, Найда Вадим.
        Лінійку провела соціальний педагог Чумак Алла Вікторівна.
        20 квітня 2013 р. в училищі проведено суботник. У ньому прийняли участь біля 200 учнів та працівників училища. Було прибрано 1,5 га території, посаджено 125 дерев, 50 кущів, впорядковано 190 кв. м. газонів та квітників.
        4 квітня 2013 р. вокальний ансамбль училища прийняв участь у заключному гала-концерті фестивалю учнівської молоді "На крилах юності".

        27 березня 2013 р. відбулося засідання атестаційної комісії.
        5 березня 2013 р. відбулася відкрита виховна година на тему "Дума про хліб!". Класний керівник Ящук Оксана Анатоліївна розповіла про народні традиції, які вчать шанувати хліб. Учні декламували приказки та вірші, звучали народні пісні із вказаної теми. На завершення всіх пригостили смачним караваєм.
        З нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни 22 лютого 2013 р. в групі мулярів, штукатурів відбулася відкрита виховна година на тему "Служба в армії - це почесно!".
        Класний керівник Швець Михайло Андрійович ознайомив учнів із різними видами військ України, продемонстрував відеофільм про сучасну військову техніку.
         20 лютого 2013 р. з учнями 9 та 11 класів Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 працівники нашого навчального закладу та районного центру зайнятості провели спільний захід "Урок реального життя!" присвячений Дню соціальної справедливості.

        14 лютого 2013 р. відбувся вечір відпочинку на тему: "Лютневий сніг коханням пахне" Учні прийняли активну участь у різноманітних конкурсах і вікторинах.
        24 січня 2013 р. фахівці Тетіївського районного ЦСССДМ провели бесіду з учнями І курсу швачок на тему "За життя без ВІЛ/СНІДу!"

        11 січня 2013 р. педпрацівники будівельного профілю прийняли участь в обласних педагогічних читаннях. Представили методичні розробки на тему: "Енергозберігаючі технології в будівництві", (майстер виробничого навчання Ящук С. А.), "Технологія монтажу теплоізоляції на фасади", (викладач Швець М. А.), "Інноваційні технології професійно-практичної підготовки, методика їх запровадження на уроках виробничого навчання", (майстер виробничого навчання Ящук О. А.) та ін.
        Також учні училища Омельченко М., Кривина О. прийняли участь у виставці творчих робів учнів будівельного профілю на тему: "Виконання мурування стін по енергозберігаючих технологіях"
8 січня 2013 р. відбулося спільне засідання методичних комісій викладачів спецдисциплін та майстрів вироб ничого навчання, де були розглянуті питання згідно порядку денного:
        1. Організація та проведення профорієнтаційної роботи в закладах професійно-технічної освіти (доповідав Сопець Т.І.);
        2. Методичні основи поурочного планування. Методика підготовки майстра виробничого навчання до занять. (доповідав майстер виробничого навчання Швець М. А.);
        3. Виставка методичних розробок майстрів виробничого навчання, дипломних робіт та робіт технічної творчості учнів будівельного напрямку.