Новини з життя ДНЗ "Тетіївське ПТУ" за 2012р

        28 грудня 2012 р. відбулося Новорічне свято для учнів училища.
        Учні училища прийняли активну участь в оформленні Новорічних плакатів.
        З 10 по 15 грудня 2012 р. було організовано і проведено «Тиждень права» в ході якого відбулася зустріч із працівниками ССД на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», книжкова виставка «Закон. Право. Мораль.», виховні години на правову тематику.

        13 грудня 2012 р. відбулася відкрита виховна година в групі 1-1о (класний керівник Поліщук А. М.) на тему: «Ой роде наш красний...» Учні Савицька Світлана, Мішалкіна Інна, Остапенко Тетяна, Клименчук Юлія, Коростюк Христина, Венгер Ольга прийняли активну участь і розповідали про відомих українців, які прославили нашу рідну Україну.
        05 грудня 2012 р. відбулася виставка робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва серед учнів училища. На виставці були представлені вироби з природних матеріалів, паперової пластики, вишивки бісером та хрестиком. Найкращими в номінації декоративно-ужиткове мистецтво визнано роботи учнів: Голянчук Оксани, Клименчук Юлії, Бабченко Алли, Солов’я Вадима, Боримського Володимира, Швеця Владислава, Венгер Ольги.
        До дня боротьби зі СНІДом 3 грудня 2012 р. серед учнів училища був організований конкурс плакатів. Найкращими визнано плакати груп: 1-1 о, 2-2 б, 2-3 ш, 2-4 т.
         28 листопада 2012 р. відбувся конкурс фахової майстерності з професії "Кравець" серед учнів училища. Перше місце здобула Бабченко Алла, друге - Кравчук Аліса, третє - Соколовська Марія.
        22 листопада 2012 р. була організована бесіда спільно з ЦСССДМ на тему: "Наркотикам - ні! Не згуби своє життя" у групах 1-2 б та 1-3 ш.        З 12 по 18 листопада 2012 р. в училищі проводили тиждень безпеки дорожнього руху. З метою поінформованості учнів 14 листопада 2012 р. викладачем Нескороженим О. Д. була проведена бесіда з учнями гр. 2-4 т та 1-4 т про негативні наслідки порушення правил дорожнього руху на дорогах на тему: "Безпека на дорозі".
         1 листопада 2012 р. учнями училища разом із викладачами було проведено благоустрій території навчального закладу.
        25 жовтня 2012 р. відбувся вечір відпочинку для учнів училища на тему: "Мереживо осінніх барв". Учні готували композиції з квітів та природного матеріалу. Найкращими доробками учнів стали композиції на тему: "Мій рідний край - моя Тетіївщина", "Україна - наш дім".
        23-24 жовтня 2012 р. учні училища прийняли участь в обласному чемпіонаті з інтелектуальних ігор серед учнів професійно-технічних училищ Київської області.
        На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за № 1/9-225 від 26.03.2012 р. та з метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних вимог до утримання території в рамках проведення акцій з благоустрою "За чисте довкілля" 21.04.2012 проведено День довкілля. В суботнику взяли участь учні brcentercenterа педагогічні працівники училища.
         5.04.2012. В нашому училищі відбулася відкрита виховна година на тему "Буде в мирі й злагоді родина, буде жити моя Україна" в групі 2-3 ш (кл. кер. Лошак Л. І., майстер вир. навч. Швидка О. В.).29.03.2012. Вокальний ансамбль училища "Джерело" приймав участь у галаконцерті фестивалю творчості учнівської молодості професійно-технічних навчальних закладів Київської області "На крилах юності - 2012", який проходив у м. Бровари.
В рамках фестивалю "На крилах юності" проходила виставка робіт образотворчого та декоративно-уживчого мистецтва учнів ПТУ, де учні училища представили свої роботи з бісероплетіння, вишивки хрестиком і стрічкою, виробів з природнього матеріалу.
05.03.2012. В училищі відбувся конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей", який проводиться щорічно на виконання доручення КМУ до Дня Охорони праці. Роботи Цимбалюк Тетяни та Поліщука Богдана визнані найкращими і направлені до Територіального Управління Держгірпромнагляду по Київській області.