АНОНС. Відкриття навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією "Швачка. Кравець. Закрійник"

Колектив ДНЗ «Тетіївське ПТУ» постійно працює над покращенням матеріальної бази сучасного швейного обладнання, частково змогли самостійно придбати для покращення навчання майбутніх кваліфікованих робітників швейного напрямку. У 2017 році в повному обсязі держава надала можливість фінансування у створенні навчально теоретичного центру по професії «Швачка, кравець, закрійник» .
Швейна справа багатогранна, тому відкриття центру дасть можливість досконало підготувати кваліфікованих працівників швейного виробництва.
Трішки історії: перша група швачок була набрана в 1989 році, обладнання було передано нам Катюжанським ПТУ, воно було зношене та потребувало постійного ремонту. Першопроходцям надавали знання та уміння кваліфіковані педагогічні працівники та майстри виробничого навчання Мотозюк В.В. та Швидка О.В.
На сьогоднішній день ми маємо 10 універсальних швейних машин Typical, та необхідні спеціальні машини. Навчальний центр забезпечений комп’ютерною програмою для автоматичного конструювання виробів.